SEKCE

Měření vlhkosti

měření vlhkosti je o procentech

a počítá se každá destinka. Risknete to bez měření?

Měření vlhkosti podkladu je základním pilířem podlahářského řemesla, protože nedodržení tohoto kroku může způsobit zásadní problémy v životnosti podlah. U mých realizací je tento krok samozřejmou součástí, tuto službu však mohu nabídnout i řemeslníkům či kutilům, pro které jsou měřící zařízení nedostupná.

Potřebujete-li PROTOKOL O VLHKOSTI PODKLADU na vaši stavbu,  kde plánujete realizovat dřevěné podlahy, neváhejte se na mě obrátit a rád za vás tento problém vyřeším.  

měření vlhkosti

Vlhkost vs termín

Měření vlhkosti je klíčovým prvkem při práci s dřevěnými podlahami. S využitím moderních technik a přesných měřicích zařízení kontroluji vlhkost podkladu před samotnou instalací, protože jedině tak jsem schopen zaručit správnou funkčnost a dlouhodobou životnost dřevěných podlah. Často se však stane, že podmínky pro pokládku tohoto typu podlahoviny nejsou ideální a nesplňují požadavky na normu a termín realizace se neúprosně blíží. Můžete čekat, vysoušet nebo vlhkost uzavřít, každý postup má své klady a zápory, pokud však spěcháte a potřebuje dodržet termín, mám pro vás řešení.

V nabídce mám řadu postupů a technologií od společnosti Murexin, jak pracovat s podkladem, který nesplňuje požadované hodnoty, ale přesto lze dřevěné podlahy pokládat bez jediné obavy o její funkčnost. Používám různé parozábrany a epoxidové pryskyřice, kterými lze různé stupně vlhkosti v podkladu uzavřít a zabránit tak jejímu prostupu do dřevěné podlahy

S chemií společností Murexin jsem již realizoval řadu problematických podkladů a velice rád pomohu i vám vyřešit problém s vlhkostí podkladu.

kontrola

měření

konzultace

řešení

spokojenost

Povolené hodnoty dle ČSN 744505

Beton bez podlahové topení
2,0 2%
Beton s podlahovým topením
1,5 CM 1.5%
Anhydrit bez podlahové topení
0,5 CM 0.5%
Anhydrit s podlahovým topením
0,3 CM 0.3%

Můžete se hádat, vztekat či na hlavu stavět, ale pokud nebudou správné podmínky pro pokládku, tak vám tu dřevěnou podlahu prostě nepoložím. Jestli hledáte jen dělníka, prosím, ale tady najdete profesionála, který si zvolil cestu kvality.

Michal Žíla
error: Obsah je chráněn!!