Welcome to our company

Originály

Originály jsou pro mě specifická kategorie dřevěných podlah. Ač základem jsou většinou prvky jako zámecké čtverce a bordury, nemusí to být vyloženě podmínkou. Jde o specifickou zakázkovou výrobu, která se přizpůsobuje nejen přání zákazníka, ale hlavně se ladí přesně na míru interiéru. Mezi originály jsou podlahy, které nejen, že jsou navrhnuty na míru, ale existují většinou jen v jedné kopii. Některé vzory vycházejí z historických návrhů a často jsou realizovány vůbec poprvé, ale jsou i takové, které jsem vyrobil podle vlastních představ a vizualizací. Mezi originály řadím prostě všechny dřevěné podlahy, které se vymykají standardům a běžně je neseženete a rozhodně je nekoupíte v obchodě, ale až je uvidíte, určitě Vám okouzlí a zamilujete si je. 

U originálů se nemusí však vždy jednat o zámecké prostory, dřevěné podlahy se dají tvarovat a uzpůsobovat v téměř každém interiéru. Záleží tedy jen na vaší představě, nápadu nebo požadavku o jaký typ realizace máte zájem, jestli chcete mít luxusní komerční prostory nebo chcete jen vyšperkovat své bydlení. Jsem otevřen spolupráci s designéry, architekty nebo plnit sny klientům, kteří vědí co chtějí.. Podobné projekty jsou otázkou dlouhodobého navrhování a plánovaní, kde záleží na každém detailu. Neváhej te a kontaktujte mne, rád Vás světem originálních dřevěných podlah provedu od samotného začátku až po finální realizaci.

Myslím, že fotografie řekne více než tisíc slov, neváhejte a podívejte se do míst, kde fantazii byla dopřána volnost.

originály

Fotografie

originály

MOŽNOSTI POKLÁDKY

Omezovat Vás bude jen fantazie a velikost místnosti. Na fotografiích vidíte jen nepatrný střípek z toho, co vše lze realizovat. Nejen že existují stovky již navrhnutých vzorů podlah, které nebyli nikdy realizovány, ale samozřejmě je lze neustále upravovat měnit a kombinovat. Tím však možnosti zdaleka nekončí, lze navrhovat vzory a možnosti zcela nové a  jediné co nás může limitovat je fantazie. A to nemluvím o možnostech výběru dřevin a jejich kombinací. Jediným standardem je v současné chvíli tloušťka podlahy, tedy 20 mm. Nejedná se však žádné vrstvené podlahy, dýhy apod. Vše to co vidíte má poctivou tloušťkou dřeva 2 cm, s životností v řádech stovky let a s možností mnohonásobné renovace povrchu. Není to tedy jen nějaký dočasný rozmar, ale je to dílo, které budou obdivovat generace. 

originály

Realizace

Pod každou realizací najde mnohem více fotografií a sepsal jsem i několik vět o materiálech, rozměrech apod. Pokud je podlaha veřejně přístupná, najdete zde i kontakt.

Bordury, Čtverce, Doplnění starých, Nové podlahy, Originály, Veřejné
Čtverce ze starých parket
error: Obsah je chráněn!!