Sekce

Služby

Na každý problém najdu řešení

Jsem profesionálem ve svém oboru a rád vám to dokáži. 

Jaký je ten váš problém? Potřebujete opravit starou podlahu, máte problém na zakázce nebo jen nevíte jakou novou podlahu si vybrat? Zkuste zvolit z níže uvedených možností a pokud nenaleznete svou odpověď, klidně mi napište anebo raději zavolejte. 

Ruční hoblování podlahy

Přestože dřevěné podlahy realizuji již 18 let, tak i nadále se učím nové techniky a postupy a pokud si nejsem u realizace čímkoliv jist, využívám služeb ověřených technických specialistů ze společnosti MUREXIN, EUKULA, JUNCKERS aj., s kterými spolupracuji již řadu let. Nebudu si hrát na to, že vím úplně všechno, protože jde o kvalitu výsledné práce, nikoli o mé ego.

Michal Žíla
služby

Jak pracuji

Mým pracovním přístupem je pečlivé a systematické plánování každého projektu, přičemž kladu důrazu na detaily a dokonalou přípravu. Realizaci provedu s maximální odborností a precizností, abych dosáhl optimálních výsledků. Předáním zakázky to pro mě nekončí, protože péče, údržba a dlouhodobá životnost jsou pro mě zásadní. Součástí mého přístupu je také neustálé vzdělávání a sledování novinek v oboru, abych mohl zákazníkům nabídnout ty nejlepší a nejaktuálnější řešení.

Doufám tedy, že nehledáte jen řemeslníka, který to tak nějak udělá. Takového tu nenajde, protože já hraji jedině na poctivou kvalitu.

plánování

příprava

vzdělávání

realizace

péče

řemeslo

Moje dovednosti

Dřevěné podlahy 98 %
Ostatní podlahy 30 %
Příprava podkladu 98 %
Restaurování 89 %
error: Obsah je chráněn!!