SEKCE

Hodnocení zákazníky

Největší poctou je mi, když si můj (spokojený) zákazník najde chvilku svého drahoceného času a věnuje mi písemnou referenci, kterou ohodnotí kvalitu mé práce. Hrstku těchto hodnocení naleznete na stránkách facebooku a googlu, nejvíce jich však dostávám přes portál nejřemeslníci.cz, s kterým spolupracuji již druhým rokem a realizoval jsem na něm něco okolo 40 zakázek. Na této stránce je jen nepatrný výběr z nich.

Budu moc rád za další zpětnou vazbu, pomáhá to nejen Vám zákazníkům k snadnějšímu výběru mě jako partnera na realizaci dřevěné podlahy, ale je to také dobré pro mne. Abych se neustále udržoval ve snaze odvádět nejlepší možnou práci a aby jste byli se mnou spokojeni. Vždyť nejen Vy, ale i to dřevo si to zaslouží.

Napište mi také recenzi

Pomůžete tím nejen mě, ale i dalším zákaníkům,
Recenze
S prací p. žíly jsme spokojeni, renovace parket proběhla bez problému, vše co bylo domluveno, splnil. mohu jen doporučit. (červen 2019)
Pavla K.
Jistebník​
Domluva a realizace byla velmi rychlá. vše proběhlo ok. práce pěkná. určitě doporučuji. (duben 2019)
Markéta B.
Prostějov
Pan michal žíla odvedl skvělou práci, rychle a kvalitně. výsledkem jsme opravdu nadšení. parkety, včetně tmelení, lišt, prahů jsou krásné. dohodnutá cena byla dodržená, stejně jako vše, co slíbil....(březen 2019)
Alena N.
Brno
S panem žílou bylo bezproblémové jednání, dohodnutý termín i čas dodržen, skvělá komunikace, poradil a respektoval naše přání. doporučuji všem :-). (červen 2018)
paní M.
Zlín
S panem Žílou jsme byli naprosto spokojeni. Komunikace a ochota vyhovět našim požadavkům byla pro nás velmi důlězitá. Splnil vše na čem jsme se dohodli, výsledek je podke mě úžasný! Podlaha je jako živá!! Pana Žílu můžu vřele doporučit. (únor 2018)
Petra L.
Brno
error: Obsah je chráněn!!