SEKCE

Péče a údržba

Zhotovením podlahy nebo její renovací to pro mě nekončí. Protože chci, aby každá dřevěná podlaha a to nejen mnou realizovaná, vydržela co možná nejdéle. Je potřeba o ni správně pečovat, a protože to není jen kus nábytku v rohu, ale součást interiéru, který se dennodenně používá, opotřebovává a poškozuje, je potřeba se o ni i starat. 

V domácnostech jste schopni většinu údržby provádět svépomoci, někdy je však nutné přistoupit k větším opravám a údržbě, která už je nad Vaše možnosti nebo je nutné ji provádět i strojově. Osobně doporučuji se pravidelně informovat a konzultovat možnosti péče o dřevěnou podlahu. Rozhodně je lepší předcházet a opravovat drobné nedostatky dříve než přejdou v rozsáhlý problém, který může vést k mnohem více nákladné renovaci nebo dokonce i výměně.

Nemá smysl zde rozepisovat jednotlivé kroky a možnosti údržby, základní informace naleznete na stránce Péče a údržba. Ostatní dotazy směřujte na mě osobně, rád Vám poradím, poskytnu informace případně zpracuji nezávaznou nabídku na údržbu. 

U komerčních prostor doporučuji toto téma nebrat na lehkou váhu, jelikož právě v takových to prostorách právě péče o podlahy rozhoduje o její životnosti. A pokud nemáte možnosti či kapacity se starat o Vaše dřevěné podlahy v obchodě, vzorkovně, kulturním domě či jiných reprezentačních prostorách, nechte tuto práci na mě. 

error: Obsah je chráněn!!