Produkty

Čtverce

Historie se snoubí se současností a společně vytváří symbiózu, která dává současnému bydlení punc elegance a nadčasovosti. Zámecké parkety již dávno nejsou dominantou pouze těchto historických skvostů a tak jako šlechta v dobách minulých se obklopovala luxusem, tak si i tento druh podlahy našel právem své místo v sídlech, kde krása a design vytváří unikátní harmonii, především však noblesní a útulný domov. Moderní doba přináší mnohé výhody v realizaci podlahovin pro bydlení. Bohužel sebou nese i nadbytek průmyslových a umělých podlah jejichž životnost a ekologický dopad je doslova příšerný, postrádající originalitu a některé i kvalitní zpracování. Výsledný interiér se blíží naprosté sterilitě a propadá ztrátě osobitosti. Dnešní životní směr nás vede k ekologičnosti a přesto vyžadujeme originalitu, právě parketové čtverce jsou artikl, který Vám poskytne všechny benefity elegantního moderního bydlení s extrémně dlouhou životností.

Výrobě čtverců jsem se začal věnovat v roce 2009 a za tu dobu jsem prošel v tomto směru markantní evolucí. Láska k řemeslu mě naplno pohltila a nejen že jsem se pustil do výroby replik zámeckých čtverců a jejích restaurování v řadě historicky ceněných objektech, ale předně mi poskytla tvůrčí svobodu a odhodlaní pustit se do vlastních návrhů, které mě baví a k projektování. Podařilo se mi vytvořit vlastní originální kolekci podlahových vzorů, které poskytují interiérům současného bydlení právě onu osobitost, která se jinde nenajde.

Výroba čtverců je výsledkem a hlavně symbolem neotřelé rukodílné práce, unikátním uměleckým směrem do kterého můžeme vložit vlastní kreativitu, inovaci, nápad a především um. Jedná se o úzce specializovanou zakázkovou ruční výrobu, což znamená, že každý čtverec připravuji na každou zakázku zvlášť a věnuji mu tak maximální možnou péči. Jsem rád, že mohu v tomto ohledu vyhovět zákazníkovi a dřevěnou podlahu upravit v každém detailu k jeho spokojenosti a to ať už změnou velikosti, povrchovou úpravou nebo provedením. Znamená to však, že tento druh dřevěné podlahy nevyrábím na sklad ale přímo na míru.

čtverce

Realizace

Čtverce, Nové podlahy, Palubky, Soukromé
Rytířský kříž – parketové…
Čtverce, Komerční, Nové podlahy, Palubky, Veřejné
Hotel Lanterna
Čtverce, Historické, Komerční, Veřejné
Hrad Veveří
Bordury, Čtverce, Doplnění starých, Nové podlahy, Originály, Veřejné
Čtverce ze starých parket
Čtverce, Komerční, Mozaiky
Vídeňský kříž
Čtverce, Nové podlahy, Parkety, Soukromé
Chlapské sídlo
error: Obsah je chráněn!!