Dřevo patří mezi nejkrásnější materiál, který si můžete nejen do svého domova, ale vlastně do každého interiéru dát. Přináším Vám nepatrnou ukázku realizací , které jsem prováděl nebo se na nich podílel.

Realizace: Praha (2018)

Popis: Mezi základní stavební kámen dřevěných podlah samozřejmě patří parkety, které jsem na této realizaci lepil do vzoru stromeček , který byl oproti standardům pootočen o 45 stupňů. Zajimavým detailem této podlahy je korkový dilatační pás, díky němu nebylo nutné používat přechodové lišty.

Realizace: Otrokovice (2018)

Popis: Dodání a montáž bukové mozaiky o tlouštce 8mm, která byla kladena na nepravidelnou a následně ošetřena tvrdým voskovým olejem.

Realizace: Litostrov (2018)

Popis: Montáž dubové mozaiky o tlouštce 8mm v nepravidelných pásech včetně přípravy podkladu samonivelační stěrkou. Součastí prací bylo montáž obvodových lišt celodřevěných a samozřejmě povrchová úprva tvrdým voskovým olejem.

Realizace: Kroměříž (2018)

Popis: Realizace nových dubových palubek s mikrofází o délce 2m a ššíři 10 cm. Palubky jsou v provedení celomasiv, tedy tlouššťka 21 mm poctivého dřeva a s povrchovou úpravou, kterou jsem realizoval na místě. Podle fotek snadno poznáte o jakou úpravu  se jednalo – tvrdý voskový olej značky OSMO polomat.

Realizace: Kroměříž (2017)

Popis: Zhotovení bukové podlahy mozaikového typu o rozměru 20x160x8mm jeden segment, kladená na nepravidelnou vazbu. Povrchová úprava tvrdým voskovým olejem v polomatném provedení. 

Hodnocení zákazníkem: „profesionální jednání a výborně odvedená práce,dodržené termíny práce, i cenová nabídka“ paní Martina P.